ממש כמו בכל תחום אחר, גם מצלמות האבטחה מתחדשות ומתעדכנות כל הזמן. מה שווה לחפש ואילו מצלמות כדאי להתקין לשנת 2013?

הפתח בבשורה מפתיעה: אם אתם רוצים להתקין מצלמה אצלכם בבית או בעסק לשם הרתעה אתם לא חייבים להתקין מצלמות אבטחה של ממש. אתם יכולים להתקין מצלמות דמה לשם ההרתעה ולהשיג את אותו האפקט, בבעלות של עד 120 ש"ח. ועכשיו, עם הידיעה הזו – מתעדכנים על מה שחדש בתחום.

מצלמות אבטחה אלחוטיות הן מצלמות שדורשות, כמו כל מצלמה אחרת, אישורים. לפני שאתם קונים מצלמה שכזו וודאו שיש לה את האישורים ממשרד התקשורת וממכון התקנים. חשוב לזכור שמצלמות אבטחה אלחוטיות עלולות להיות חשופות להפרעות תקשורת והצגה של תמונה משובשת. היתרון העיקרי בה הוא טווח הקליטה, שניתן להתקין אותה רחוק מעמדת השידור במסך.
ניתן למצוא מצלמות אבטחה בצורות שונות – מצלמות כיפה, מצלמות גוף, עם עדשה גדולה או קטנה יותר – כל המשתנים הללו חייבים להילקח בחשבון כשמדובר במצלמת אבטחה לעסק או לבית שלכם. למערכת האבטחה יש מקלט – DVR הקיים בשני סוגים עיקריים: DVR כיחידה עצמאית ו-DVR למחשב – לכל אחד מהם יתרונותיו וחסרונותיו.

סוגים של מצלמות אבטחה אלחוטיות

ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה אלחוטיות: מצלמות ממונעות שיש להן יכולות תקריב, הגבהה וצידוד; מצלמות אבטחה אלחוטיות נסתרות – קל יותר להסוות אותן בזכות היעדר החיווט. היעדר החיווט הוא מקור ליתרונות, שכן קל יותר להתקין אותן, אפילו בהתקנה עצמית ולנייד אותן בתוך הבית.

הבשורה הגדולה בתחום מצלמות האבטחה האלחוטיות היא בעיקר שיש על מי לסמוך – על מראה העיניים. אל תהססו להתייעץ עם איש מקצוע בשביל למצוא את הפתרון המושלם בשבילכם