אנחנו מנסים לשמור על העסק בכל דרך אפשרית, אבל יש שעות ביום שזה פשוט לא בשליטתנו. בשביל זה המציאו את מצלמות האבטחה. בקרוב אצלכם

הן יכולות לצלם הכל, בכל שעה, בכל יום, בכל מזג אויר ובכל תאורה – מצלמות אבטחה לעסק נמצאות היום בכל בית עסק שתכנסו אליו: גדולות יותר, קטנות יותר, בולטות או מוצנעות – הן קיימות שם ועושות עבודתן נאמנה.

כיום אפשר למצוא בשוק עשרות סוגים של מצלמות אבטחה ולעיתים זה מעט מבלבל איך לבחור אותן כך שיענו בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם ושל בית העסק שלכם. האם אתם זקוקים למצלמות אבטחה אלחוטיות או כאלו שמבוססות על חוטים, האם הן צריכות להיות גלויות לכלל או מוצנעות מפני גנבים ועובדים שאינם מודעים להם ועוד.

סוגים של מצלמות אבטחה

כשניגשים לבחור מצלמות אבטחה מומלץ לבחון קודם את הסוגים הקיימים ולהחליט לאחר היכרות מעמיקה יותר עם המגוון הקיים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של מצלמות אבטחה: אינפרא אדום, DOME ומצלמות IP.

מצלמות אינפרא אדום פועלות מצוין בלילה, ולכן הן מומלצות למי שזקוקים לאבטחה בעיקר בשעות החשכה. מצלמות אלו יכולות לתעד כל התרחשות גם בחושך כמעט מוחלט. הבאות בתור, מצלמות DOME הן מצלמות כיפה – כמו אלו שאנחנו רואים בהרבה מאוד בנקים. היתרון שלהן הוא מגוון הזוויות של התמונה שאפשר להגיע אליהם מכיוון שמדובר במבנה עגול בבסיסו.

מצלמות אלו מבוססות על טכנולוגיות שונות, ואפילו ניתן להשיג מצלמת DOME מבוססת אינפרא אדום. מצלמות IP הן מצלמות במעגל סגור שמתחברות לאינטרנט ובאמצעות החיבור אתם יכולים לראות אותן בכל מקום ובכל זמן – דרך האינטרנט. המצלמות הללו הן מעין מחשבים קטנים שמעבירים את המידע שהם קולטים און-ליין דרך רשת האינטרנט.

כמה עולות מצלמות אבטחה?

כמו בכל אמצעי טכנולוגי, גם כאן נוכל למצוא מגוון עצום של מחירים, בהתאם למספר קריטריונים שונים. המחירים נעים בין 500 ש"ח למצלמה פשוטה במיוחד ומגיעים עד ל-4,000 ש"ח ויותר למערכות מתוחכמות ובעלות יכולות אבטחה גבוהות.


בשביל לבחור את המצלמה הטובה לכם ביותר, מומלץ לבחון קודם כל את הקריטריונים הללו:
  • לשם מה אנחנו צריכים מצלמה – מה המטרה העיקרית שלה ומתי היא תצטרך לצלם בעיקר
  • איפה אנחנו ממקמים אותה – תשתית המקום וגודלו
  • תקציב – אפשר למצוא מצלמה איכותית במיוחד לצרכים שלכם במחיר שמתאים לכם, אם תתייעצו עם בעל המקצוע הנכון
     
לעיתים המצלמות הזולות ביותר יוכלו להתאים לשימושים שלנו. אם תשאלו מספר אנשי מקצוע הם יספרו לכם שיש אפילו בתי עסק שמתקינים מצלמות אבטחה רק לשם ההתרעה, בשביל שיראו שהמקום מצולם במעגל סגור.